Rolety plisy Warszawa

Rolety plisy

Jeszcze do niedawna stworzenie zasłony żaluzjowej do okien o nietypowych kształtach leżało w sferze planów producentów i marzeń Klientów. Dziś mamy już rozwiązanie – istniejąca luka w systemach żaluzjowo-roletowych została wypełniona przez rolety plisy Warszawa. To połączenie materiału z osprzętem żaluzji daje nie tylko interesujący efekt wizualny, lecz także stwarza możliwość zasłonięcia okien w kształcie trapezu, trójkąta, rombu czy półkola. 

Rolety plisy – zalety

Dużym atutem są tkaniny, jakie stosuje się wykonując rolety plisy Warszawa. Bogactwo wzorów, dwie szerokości materiałów (20 mm, 25 mm) i różne grubości potrafią zaspokoić wymagania każdego Klienta. Szeroka gama kolorów pozwala na uzupełnienie nawet najbardziej wyszukanej aranżacji wnętrz. Ze względu na swoją konstrukcję plisy warszawa doskonale sprawdzają się w oknach dachowych (połaciowych) oraz jako przysłona oszkleń ogrodów zimowych. Nie tylko dodają przestrzeniom wyjątkowych walorów estetycznych, lecz także są bardzo praktycznym rozwiązaniem do osłony przed obserwatorami i zbyt dużym promieniowaniem słonecznym. 

Rolety plisy Warszawa charakteryzują się różnymi stopniami zatrzymywania światła – od całkowitego zaciemnienia do pozwalającego na wykonywanie codziennych czynności w domu bez konieczności używania sztucznego oświetlenia. Plisy warszawa nie sprawiają problemów w utrzymaniu ich w czystości – wystarczy delikatne przecieranie materiału z kurzu czy drobnych zanieczyszczeń. Żaluzje plisowane zostają poddawane impregnacji oraz cechują się odpornością na wnikanie kurzu i wilgoci. Są jednocześnie lekkie i solidne, a także wygodne oraz bardzo proste w obsłudze. 
 

Co warto wiedzieć wybierając rolety plisy?

Plisy Warszawa mogą być wykonane z materiałów dekoracyjnych lub zaciemniających. Interesująca opcją jest łączenie tkanin o różnych kolorach i wzorach w jednym systemie. Bardzo dobrze komponują się z firanami i zasłonami. Możemy zdecydować się nie tylko na plisy zaciemniające, lecz także przezroczyste, antyrefleksyjne czy rozpraszające światło. Ich rodzaj powinien być dostosowany do potrzeb pomieszczania, w którym będą się znajdować. Niektóre rolety plisy warszawa posiadają dodatkowe właściwości termoizolacyjne i wyciszające. Proste sterowanie nimi odbywa się za pomocą sznureczka lub uchwytów przy dolnej i górnej rynnie. Charakterystyczna cechą plis jest możliwość osłony jedynie fragmentu danego okna. Odmiennie od rolet czy żaluzji możemy ustawić na dowolnej pozycji zarówno prowadnice dolne, jak i górne. 
 

Rolety plisy Warszawa – oferta

Wśród asortymentu naszego warszawskiego salonu znajdują się nawet najtańsze rolety plisy Warszawa wykonane z najlepszej jakości materiałów. Polecamy Państwa uwadze przede wszystkim:
  • żaluzję dachową prostokątną
  • żaluzję o nietypowych kształtach;
  • żaluzję na szynie aluminiowej z hamulcem;
  • żaluzję na rynnie stalowej z hamulcem;
  • żaluzję w kształcie półkola

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku i pozwól nam dobrać stylowe rolety plisy Warszawa do Twojego domu. 

Galeria rolet - plisów