Moskitiery Warszawa

Moskitiery

Każdy z nas po ciężkim dniu nie tylko ma ochotę, ale potrzebuje stosownego wypoczynku. Nieprzerwany, ośmiogodzinny sen jest w stanie dostarczyć potrzebnej regeneracji, aby z nową energią zacząć nowy dzień. Jednak przy wielu insektach, które mają dostęp do naszej sypialni ten sen jest zagrożony. Wtedy z pomocą przyjść nam mogą właśnie  moskitiery.

Moskitiery – pomoc w upalne dni

Szczególnie latem, wietrząc mieszkanie i zostawiając na otwarte na noc jesteśmy narażeni na wszelkie owady, w tym żerujące na nas komary. Jednak obecność insektów to nie wszystko. Alergicy dodatkowo w ciągu dnia musza mierzyć się z pyłkami drzew i kwiatów, które dostają się przez wiatr do pomieszczeń. Dzięki zamontowaniu dopasowanej do okna moskitiery możemy zminimalizować te problemy. Mogą one występować w wielu wariantach, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć tę, która będzie odpowiednia dla naszego domu.

Typy moskitier

Zależnie od tego gdzie chcemy umieścić moskitierę, możemy zastanowić się nad jej rodzajami:
  • rolowane – To, co przemawia za moskitierą rolowaną, to jej skuteczność i poręczność. Zazwyczaj montowana od zewnątrz, jednak możliwa także do wewnętrznej instalacji, dodatkowo może działać razem z zewnętrzną roletą. Zapewnia maksymalną szczelność.
  • plisowane – Te moskitiery doskonale sprawdzają się przy drzwiach balkonowych lub wyjściach na taras. Mogą być montowane w drzwi czy fasadę budynku, ale co najważniejsze – mogą być robione na zamówienie, gdyż ten model moskitiery jest dostosowany także do okien i drzwi o większym formacie. Ponieważ siatka może być składana moskitiery plisowane nie zajmują duzo miejsca i są konkretnie pod wymiar przejścia. Sterowanie siatką odbywa się przy pomocy prowadnicy pionowej.
  • moskitiery ramkowe – te mogą być okienne, jak i drzwiowe. Mogą być one dopasowane do ram okna i drzwi balkonowych. ściśle przylegając skutecznie ograniczają jakikolwiek dostęp insektów do środka pomieszczenia. Proste w montażu są one odpowiednie do każdego typu pomieszczenia

Odczuwalna różnica z użytkowania

Moskitiery są faktyczną pomocą do uniknięcia kontaktu z komarami, muchami, osami i wieloma innymi owadami, które zakłócać mogą nam spokój w okresie letnim lub zagrażać dotkliwymi ukąszeniami. Nasz wypoczynek będzie odbywał się bez przeszkód, kiedy moskitiery skutecznie zablokują dostęp insektom do naszego domu. Dzięki łatwej instalacji i ewentualnemu demontażowi mogą z nami zostać na lata, a dopasowanie ich rozmiarowo i kolorystycznie sprawi, że mogą stać dodatkową dekoracją w naszym domu. 

Galeria moskitier - Warszawa