Rolety materiałowe w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to innowacyjne rozwiązanie pozwalające zamontować przysłonę okienną bez konieczności wiercenia otworów w ścianach lub suficie. Jest to niezwykle wygodne dla osób, które wynajmują mieszkania lub lokale biurowe i nie chcą powodować trudno odwracalnych zmian. Mechanizm rolet jest prosty oraz intuicyjny, umieszczony na ramie okiennej. Dzięki niemu, zwinięta roleta jest zabezpieczona przed kurzem i promieniami słonecznymi, dzięki czemu nie brudzi się oraz nie traci swojego koloru.
Oferujemy państwu rolety w kasecie na terenie Warszawy. Do produkcji każdej z nich używamy najwyższej jakości materiałów w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło wypracować metody, dzięki którym wiemy, że nasze rolety są najwyższej jakości. W niniejszym opisie przedstawiamy Państwu ogólną charakterystykę oferowanych przez nas osłon okiennych.

Ogólnodostępność

Rolety są bardzo popularne w polskich domach i ogólnodostępne na rynku. Można je zakupić nawet w supermarketach, lecz należy liczyć się z tym, że są to wyroby gorszej jakości. Z tego powodu zalecamy do dokonywania zakupu rolet w autoryzowanych salonach, gdzie produkty są najwyższej jakości. Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór rolet w kasetach dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji dotyczących montażu oraz ogólnych danych technicznych.

Element dekoracyjny

Rolety w kasecie nie zaburzają estetyki przestrzeni – wręcz przeciwnie stanowią efektowny element dekoracyjny. Z łatwością dopasujemy ich kolor i wzór do wystroju mieszkania oraz ram okiennych. Dzięki roletom mogą Państwo nadać pomieszczeniu zupełnie nowy charakter lub podkreślić jego aranżację. Oferujemy rolety zarówno w pastelowych i stonowanych kolorach, jak i mocnych i wyróżniających się.

Łatwe czyszczenie

Ze względu na to, że prowadnice rolet w kasecie są wykonane z PCV lub aluminium nie sprawiają problemów w utrzymaniu – wystarczy regularnie przecierać je wilgotną ściereczką. Mechanizm nie zacina się i jest bezpieczny dla dzieci. Rozumiemy, że jest to dla Państwa ogromne ułatwienie oraz oszczędność czasu, dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, by cały mechanizm pracował bez zarzutu, a rolety mogły służyć i cieszyć swoim wyglądem przez długie lata.

Ochrona

Najważniejszą funkcją rolet w kasecie jest skuteczna ochrona przed uciążliwym światłem słonecznym oraz ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Ogromnym atutem tego rodzaju osłon okiennych jest nieduża cena w porównaniu do jakości materiału. Do produkcji naszych rolet wykorzystujemy starannie dobrane materiały, które gwarantują maksimum ochrony oraz skuteczności. Ponadto, nasze rolety są idealnym wyborem dla alergików, ponieważ kurz zbiera się w kasecie i sama tkanina nie wymaga dodatkowego oczyszczania. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również montaż rolet w kasecie na terenie Warszawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktowania się z nami za pośrednictwem telefonu, maila lub formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie.

Galeria - rolety w kasecie