Rolety materiałowe w kasecie Warszawa

Rolety materiałowe w kasecie

Rolety w kasecie to pozornie bardzo prosty w wyborze element wystroju wnętrza. Jednak zakup będzie udany dopiero wtedy, gdy zdobędziemy informacje na temat ich cech i poddamy je porównaniu w perspektywie potrzeb naszego domu. Rolety materiałowe w kasecie warszawa to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, którego mechanizm, zastosowanie oraz strukturę poznasz w poniższym tekście. 

Rolety w kasecie czy rolety wolnowiszące?

Rolety wolnowiszące montowane są bez obudowy za pomocą kołków rozporowych i uchwytów do okien. Ich materiał jest obciążony u spodu, za sprawą czego wisi prosto oraz blisko okna. Rolety materiałowe w kasecie warszawa posiadają obudowę, a w niej ukryty jest zwinięty materiał. Ich częścią są również prowadnice w postaci przezroczystych łyżek lub listewek, których zadaniem jest równe rozwijanie i zwijanie tkaniny oraz zapewnianie dokładnej i szczelnej zasłony całego okna.

Zalety rolet w kasecie

Rolety są bardzo powszechne na rynku i często spotykane w polskich domach. Można dostać je nawet w supermarketach, lecz są to produkty gorszej jakości. Najlepiej kupować rolety na zamówienie w sklepach, gdzie wykwalifikowany sprzedawca udzieli nam porad oraz pomoże w montażu, choć w przypadku tego typu osłon jest to czynność zupełnie bezproblemowa. 

Rolety w kasecienie zaburzają estetyki przestrzeni – wręcz przeciwnie stanowią efektowny element dekoracyjny. Z łatwością dopasujemy ich kolor i wzór do wystroju mieszkania oraz ram okiennych. Ze względu na to, że prowadnice rolet w kasecie warszawa są wykonane z PCV lub aluminium nie sprawiają problemów w utrzymaniu – wystarczy regularnie przecierać je wilgotną ścierką. Mechanizm nie zacina się i jest bezpieczny dla dzieci. Posiada funkcję hamującą, jednak możemy również zatrzymać roletę w odpowiadającym nam momencie.
 
Rolety w kasecie efektywnie chronią nas przed uciążliwym słonecznym światłem oraz ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Nie są drogie, a wysoka jakość materiałów, z których są wykonane, zapewnia długoletnie bezusterkowe użytkowanie. Są idealnym wyborem dla alergików, ponieważ kurz zbiera się w kasecie i sama tkanina nie wymaga dodatkowego oczyszczania.  Zajmujemy się profesjonalnym montażem rolet w kasecie w Warszawie. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Galeria - rolety w kasecie