Rolety rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie Warszawa łączą w sobie funkcję dekoracyjną firan oraz funkcjonalność standardowych rolet. Wybierane są nie tylko do domów lub mieszkań, lecz także zdobią okna hoteli, biur czy restauracji. świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Stanowią idealną alternatywę dla klasycznych zasłon.

Rolety rzymskie – dlaczego warto?

Ten rodzaj osłon okiennych potrafi nadać wnętrzom klasy i elegancji lub ciepła oraz przytulności. Świetnie prezentują się w salonach i sypialniach. W przeciwieństwie do ciężkich firan nadają mieszkaniu lekkości. Wykonywane są z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają trwałość na długie lata. Bogaty wybór pozwala na bezproblemowe dobranie rolet rzymskich warszawa do potrzeb, stylu i kolorystyki każdego pomieszczenia.

Co powinniście wiedzieć o roletach rzymskich?

Nie tylko funkcja dekoracyjna jest zaletą rolet rzymskich warszawa. Są one bardzo praktyczne – w zależności od wybranego materiału zapewniają idealne zaciemienie lub subtelną przepuszczalność światła. Do ich produkcji wykorzystuje się głównie tkaniny syntetyczne, bawełniane oraz lniane, które można prać w pralce oraz prasować. Ich faktura i kolory dobierane są do obicia mebli lub materiałów, z których wykonane są dodatki w danym pokoju. Można zdecydować się zarówno na minimalistyczne rolety rzymskie jednokolorowe, jak i modele zdobione wymyślnymi wzorami.

Rolety rzymskie są nie tylko niekłopotliwe w utrzymaniu, lecz także łatwe w obsłudze. Posiadają prosty system sterowania oraz hamulec pozwalający na zatrzymywanie ich na wybranej wysokości. Podczas unoszenia układają się w równe fałdy. Rolety rzymskie wykonywane są na zamówienie, zatem sami decydujemy o ich wysokości, szerokości, materiale, kolorystyce, wykończeniu oraz ewentualnym dodatkowym wyposażeniu.

Jak przebiega montaż rolet rzymskich?

Montaż rolet rzymskich w Warszawie jest na tyle prosty, że można poradzić sobie z nim samodzielnie. Wystarczy do tego linijka, wiertarka oraz wkrętarka lub śrubokręt. Po dokonaniu pomiarów, do ściany, ramy okiennej lub sufitu, przytwierdza się specjalnie dedykowane uchwyty, dzięki którym montaż rolety jest bezinwazyjny, czyli nie wiąże się z naruszaniem ścian lub ram okiennych i pozostawia je bez uszkodzeń. Należy pamiętać, że jedynym miejscem, w którym nie można montować rolet rzymskich warszawa jest łazienka, ze względu na panującą w niej zbyt dużą wilgotność powietrza i zmiany temperatur.

Galeria - rolety rzymskie