Selena

Markiza tarasowa w pełnej kasecie SELENA

Markizy w kasecie to najwyższy dostępny standard na rynku. Podkreślają wyjątkowość i niepowtarzalność Twojego domu i tarasu. W naszej ofercie znajdziesz markizy najwyższej próby, potwierdzone niemieckim certyfikatem jakości: TÜV. Zostały one zaprojektowane jako ozdoba każdego rodzaju tarasu czy w przypadku markizy NOVA nawet balkonu. Tworzone przy pomocy najnowszych, dostępnych technologii. Zachęcamy do delektowania się leniwymi, letnimi porankami pod doskonałą markizą, jaką jest NOVA i SELENE. 
 

SELENE

Ekskluzywna, wyjątkowa w swoich rozmiarach, dopracowana w swojej formie, klasyczna markiza w pełnej kasecie. Elementy konstrukcyjne z tłoczonego aluminium zapewniają wysoką wytrzymałość i trwałość na długie lata. Dostępna kolorze białym. Idealna do zacieniania dużego tarasu, podkreślająca wyjątkowość i atrakcyjność rezydencji.
 
Wzory falban:
Możesz zdecydować o kształcie falbany, wybierając jeden z czterech dostępnych wzorów.
Bez dopłaty
markizy warszawa
markizy warszawa
Z dopłatą
markizy warszawa
markizy warszawa

Może się zdarzyć, że na poszyciu zobaczysz drobne zagniecenia czy pofałdowania. Są to naturalne zjawiska spowodowane różnicą w grubości nawoju, będącą wynikiem nakładania się dwóch warstw materiału w miejscu zszycia. Wpływ na te nieregularności ma również sama natura włókna akrylowego, wilgotność powietrza oraz grubość impregnacji. W żaden sposób nie obniża to jakości i właściwości materiału poszyciowego.

Galeria