Rolety Ursynów

Firma A-bis produkuje rolety, żaluzje i inne osłony okienne już od poprzedniego wieku. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie sprzedaży i montażu osłon okiennych. Do produkcji naszych towarów używamy materiałów wyłącznie od sprawdzonych dostawców, gdyż zależy nam na najwyższej i niezawodnej jakości. Jeśli mieszkańcy Ursynowa chcą skorzystać z naszych usług, wystarczy kontakt telefoniczny lub drogą mailową, albo tradycyjna wizyta w naszym salonie.

Nasze usługi

Jako, że celem firmy A-bis jest zadowolenie każdego z naszych klientów, nasze usługi dostosowane są stricte do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Nasi pracownicy chętnie pomogą Wam w doborze Waszych wymarzonych osłon okiennych, które idealnie wpasują się w wystrój wnętrza, o które chcecie zadbać korzystając z oferty naszego salonu. Na etapie montażu, nasi fachowcy wezmą sprawy w swoje ręce i całkowicie odciążą Was z pracy nad zamontowaniem osłon okiennych, które udało Wam się wybrać. Żaluzje i rolety, które dostępne są w naszym salonie, montujemy na całym terenie Warszawy, we wszystkich jej dzielnicach, jak choćby Ursynów.

Najlepszy wybór

Oferta naszej firmy A-bis jest szeroka i różnorodna, gdyż zależy nam na tym, aby dotrzeć do każdego klienta i spełnić jego wszystkie wymagania. Wśród naszych produktów znajdują się takie osłony okienne jak żaluzje i rolety Ursynów, a te wykonane są z różnych materiałów oraz dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. W naszej opinii różnorodność oferty, sprawia, że firma staje się uniwersalna, a właśnie uniwersalność jest naszym celem. Chcemy, aby nasze produkty wpasowały się w gusta szerokiej grupy odbiorców i klientów. Nasze żaluzje mogą zostać wykonane na życzenie klienta, z uwzględnieniem wszystkich jego upodobań i wskazówek. Jesteśmy otwarci zarówno na propozycje dotyczące materiału wykonania finalnego produktu, jak i jego wariantów kolorystycznych. Rolety, które produkujemy, również wpisują się w wymagania wielu naszych klientów. W naszej ofercie dostępne są rolety materiałowe, które są bardzo popularne ze względu na łatwość ich obsługi i montażu, szeroką gamę kolorystyczną oraz ich zdolność do całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Nasi klienci gustują również w roletach drewnianych, które są nie tylko doskonałą ochroną przeciwsłoneczną, ale również elegancką dekoracją wnętrza. Są one bardzo łatwe w utrzymaniu i solidnie wykonane, a także dają możliwość dostosowania dopływu światła słonecznego, odpowiedniego do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie! Czekamy na Was w naszym salonie! Jesteśmy zlokalizowani w Warszawie.