Venus EVO

Markiza tarasowa Venus EVO

Wyjątkowo elegancka, pełna harmonii konstrukcja z kasetą zabezpieczającą poszycie. Stanowi rozwinięcie markizy JUPITER. Idealna do zacieniania średnich oraz dużych balkonów i tarasów. Zwiększona wytrzymałość czyni ją atrakcyjna także poza sezonem letnim.
Po dniu pełnym wrażeń relaks w miejscu, gdzie czujemy spokój i bezpieczeństwo przywróci naszemu życiu odpowiednie proporcje.
 

Konstrukcja uchwytów ramion umożliwia płynną regulację kąta pochylenia w zakresie od 0o do 60o. Do napinania materiału służą ramiona przegubowe z łańcuchem. Rozwijanie i zwijanie za pomocą korby lub napędu elektrycznego.

Markiza Venus EVO – dane techniczne
 

– Szerokość: od 2m do 6m
– Głębokość: 1,50m, 2,00m, 2,50m, 3,00m, 3,50m, 4,00m
– Sterowanie: napęd ręczny (na korbę) lub elektryczny, można stosować automatykę
– Kąt pochylenia: od 4o do 60o
– Kolor konstrukcji: Konstrukcja lakierowana proszkowo w kolorze białym, (za dopłatą inne kolory wg palety RAL)
– Poszycie: dralon (tkanina akrylowa) lub tkanina PCV według próbnika
– Montaż: Konsolety do ściany lub sufitu.

Czy wiesz, że…

Materiał, którego używamy do produkcji markiz, został zaprojektowany, by w odpowiednich proporcjach przepuszczać, rozpraszać, absorbować poszczególne składowe promieniowania słonecznego?
Impregnat naszej tkaniny, oprócz uzyskania wysokiej odporności na deszcz, posiada właściwości grzybobójcze i antystatyczne, doskonale chroniące przed zabrudzeniami.
 
Wzory falban:
Możesz zdecydować o kształcie falbany, wybierając jeden z czterech dostępnych wzorów.
Bez dopłaty
markizy warszawa
markizy warszawa
Z dopłatą
markizy warszawa
markizy warszawa

Może się zdarzyć, że na poszyciu zobaczysz drobne zagniecenia czy pofałdowania. Są to naturalne zjawiska spowodowane różnicą w grubości nawoju, będącą wynikiem nakładania się dwóch warstw materiału w miejscu zszycia. Wpływ na te nieregularności ma również sama natura włókna akrylowego, wilgotność powietrza oraz grubość impregnacji. W żaden sposób nie obniża to jakości i właściwości materiału poszyciowego.

Galeria