Rolety plisy Warszawa

Plisy Warszawa

Jeszcze do niedawna stworzenie zasłony żaluzjowej do okien o nietypowych kształtach leżało w sferze planów producentów i marzeń Klientów. Dziś mamy już rozwiązanie – istniejąca luka w systemach żaluzjowo-roletowych została wypełniona przez rolety plisy. To połączenie materiału z osprzętem żaluzji daje, nie tylko interesujący efekt wizualny, lecz także stwarza możliwość zasłonięcia okien w kształcie trapezu, trójkąta, rombu czy półkola. Jest to niezwykłe rozwiązanie pozwalające uchronić się przed słońcem oraz stworzyć nową, interesującą wizualizację okna.
Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło opracować metodę, dzięki której naszej rolety plisy charakteryzują się najwyższą jakością. Do ich produkcji podchodzimy ze szczególną ostrożnością, dbając o każdy, nawet najmniejszy element. Naszym głównym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego dbamy, aby wszystko było wykonane profesjonalne. Oferujemy Państwu rolety plisy w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia nas w salonie lub skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą internetowego formularza. Wierzymy, że razem znajdziemy rolety idealne do Państwa mieszkania.
Poniżej przedstawiamy Państwu ogólną charakterystykę oraz zalety oferowanych przez nas rolet.

Rolety plisy – zalety

Dużym atutem są tkaniny, jakie stosujemy do wykonania rolet plisowanych. Bogactwo wzorów, dwie szerokości materiałów (20 mm, 25 mm) i różne grubości potrafią zaspokoić wymagania każdego Klienta. Szeroka gama kolorów pozwala swobodnie przeglądać rolety i wybrać te, które najbardziej pasują do wnętrza. Dzięki roletom mogą Państwo w prosty sposób dodać pomieszczeniu nieco koloru oraz elegancji.
Ze względu na swoją konstrukcję plisy doskonale sprawdzają się w oknach dachowych (połaciowych) oraz jako przysłona oszkleń ogrodów zimowych. Nie tylko dodają przestrzeniom wyjątkowych walorów estetycznych, lecz także są bardzo praktycznym rozwiązaniem do osłony przed obserwatorami i zbyt dużym promieniowaniem słonecznym.
Rolety plisy charakteryzują się różnymi stopniami zatrzymywania światła, dzięki czemu w prosty sposób dopasują Państwo jego natężenie do indywidualnych wymogów. Taki zabieg pozwala częściowo zaciemnić pokój, jednocześnie nie rezygnując całkowicie z promieni słonecznych. Dzięki temu możliwa jest praca bez konieczności wykorzystywania sztucznego światła, które działa niekorzystnie na człowieka.
Możliwość całkowitego zatrzymywania światła jest niezwykle przydatna wieczorami, kiedy chcemy zadbać o dobry sen lub ochronić się przed spojrzeniami sąsiadów. Zadbaliśmy również o komfort naszych klientów i ich oszczędność czasu. Nasze rolety plisy nie sprawiają problemów w utrzymaniu czystości – wystarczy delikatne przecieranie materiału z kurzu czy drobnych zanieczyszczeń. Żaluzje plisowane zostają poddawane impregnacji oraz cechują się odpornością na wnikanie kurzu i wilgoci. Są jednocześnie lekkie i solidne, a także wygodne oraz bardzo proste w obsłudze.


Co warto wiedzieć wybierając rolety plisy?

Plisy mogą być wykonane z materiałów dekoracyjnych lub zaciemniających. Interesującą opcją jest połączenie tkanin o różnych kolorach i wzorach w jednym systemie. Bardzo dobrze komponują się z firanami i zasłonami. Mogą Państwo zdecydować się, nie tylko na plisy zaciemniające, lecz także przezroczyste, antyrefleksyjne czy rozpraszające światło. Ich rodzaj powinien być dostosowany do potrzeb pomieszczania, w którym będą się znajdować. Możliwość połączenia tkanin, z których wykonane będą rolety sprawia, że posłużą one, nie tylko jako element, dzięki któremu do pomieszczenia nie dostanie się światło, ale również jako niebanalna dekoracja, która nada odrobiny świeżości. Niektóre rolety plisy posiadają dodatkowe właściwości termoizolacyjne i wyciszające. Proste sterowanie nimi odbywa się za pomocą sznureczka lub uchwytów przy dolnej i górnej rynnie. Charakterystyczna cechą plis jest możliwość osłony jedynie fragmentu danego okna. Odmiennie od rolet czy żaluzji, możemy ustawić na dowolnej pozycji zarówno prowadnice dolne, jak i górne.


Rolety plisy Warszawa – oferta

Oferujemy Państwu bogaty wybór plis w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia nas w salonie. Nasi pracownicy z radością pomogą podjąć decyzję dotyczącą wyboru oraz przedstawią najlepsze opcje dotyczące rolet i żaluzji dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich znajdą Państwo:
· żaluzję dachową prostokątną
· żaluzję o nietypowych kształtach;
· żaluzję na szynie aluminiowej z hamulcem;
· żaluzję na rynnie stalowej z hamulcem;
· żaluzję w kształcie półkola

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku i pozwól nam dobrać stylowe rolety plisy do Twojego domu!

Galeria rolet - plisów