Warszawa – Mokotów

Firma A-bis oferuje usługi w zakresie sprzedaży oraz montażu różnego rodzaju osłon okiennych. Pracownicy pomogą naszym klientom zarówno w wyborze zasłon lub rolet podczas wizyty w salonie A-bis oraz w montażu wybranych produktów. Nasze produkty są najlepsze na rynku i gwarantują niezawodną jakość. Specjalizujemy się w montażu rolet na Mokotowie oraz we wszystkich innych warszawskich dzielnicach. Wystarczy jeden telefon, aby skorzystać z naszych usług!

Jakie usługi oferujemy?

Nasza firma A-bis specjalizuje się w osłonach okiennych już od wielu lat. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc naszych montażystów na całym terenie Warszawy. Pomagamy również w doborze odpowiednich zasłon, rolet, etc. podczas wizyty naszych klientów w salonie A-bis. Mamy w swojej ofercie różne rodzaje osłon okiennych. W naszym salonie można znaleźć rolety i żaluzje o różnorodnym designie, także każdy z naszych klientów będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Nasze żaluzje montowane na warszawskim Mokotowie, pasują do każdego rodzaju wnętrza oraz do wielu różnych stylów. Montujemy żaluzje oraz rolety okienne w Warszawie na Mokotowie i wszystkich innych dzielnicach stolicy. Aby mieć możliwość skorzystania z naszych usług montażowych, wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Nasi pracownicy są do państwa dyspozycji!

Najlepsze rolety – drewniane czy materiałowe?

Do każdego wnętrza pasuje coś innego. Każdy właściciel domu lub mieszkania ma inny pomysł na jego wygląd. Nasze rolety montowane przez nas w Warszawie na Mokotowie i we wszystkich innych dzielnicach, są tak uniwersalne i niejednorodne jednocześnie, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas coś dla siebie. Podstawowe pytanie jakie trzeba sobie zadać przy wyborze rolet, jakie mają znaleźć się na naszych oknach, dotyczy materiału z jakiego są one wykonane. Najpopularniejsze rodzaje rolet to te materiałowe, które zapewniają całkowite zaciemnienie pokoju oraz są bardzo wygodne w użyciu. Nasza firma oferuje tego typu osłony okienne w wielu wariantach kolorystycznych. Jesteśmy również otwarci na propozycje naszych klientów w zakresie materiału ich wykonania. Innych rodzajem rolet są rolety drewniane, które zyskują coraz większe uznanie wśród naszych klientów. Są one niezwykle stylowe i doskonale wpasowują się w różnego rodzaju wnętrza. Są one niezwykle proste zarówno w obsłudze jak i zachowaniu ich czystości. Nasza firma wykorzystuje do ich produkcji materiały najwyższej jakości, a więc ich żywotność jest długa, a nasi klienci nie muszą się martwić o ciągłą konieczność naprawy usterek.