Zewnętrzne

Żaluzje, żaluzje drewniane

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i od ponad 20 lat dbamy o to, aby w ręce naszych Klientów trafiały najlepsze i najnowocześniejsze produkty. Bierzemy pod uwagę rozbieżność Państwa gustów oraz potrzeb, dlatego zapewniamy szeroki wybór oraz różnorodne wzornictwo. Z chęcią doradzamy w kwestiach praktycznych, czyli jak dokonać właściwych pomiarów oraz prawidłowo zamontować dane osłony. Nasi przedstawiciele są do Państwa stałej dyspozycji, więc zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w każdej sprawie!

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Stawiamy na nieustanny rozwój i najwyższej jakości materiały. Śledzimy nowe rozwiązania techniczne oraz pojawiające się trendy wnętrzarskie. Naszym celem jest aktualizowanie oferty zgodnej z postępami w dziedzinie architektury wnętrz, a także dostosowanie żaluzji rolet warszawa do aktualnej mody oraz praktycznych i estetycznych oczekiwań Klientów.

Aranżacja wnętrz żaluzjami i roletami

Osłony okienne chronią nas przed promieniami słońca i nadmiernym nagrzewaniem się mieszkań. Od poziomu zaciemnienia czy przepuszczalności światła zależy również to, jaki klimat możemy stworzyć w danym pomieszczeniu. Osłony pomagają nam również chronić naszą prywatność i unikać wzroku ciekawskich sąsiadów. Stanowią także pewną obronę przed stratami ciepła oraz włamaniami. Każdy z tych aspektów znacząco wpływa na komfort oraz samopoczucie mieszkańców. Nie mniej ważne jest znaczenie osłon dla wystroju pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się żaluzje, rolety, plisy, markizy oraz karnisze. To produkty, które nadają wnętrzom charakteru i nowoczesności. Przełamują nudę charakteryzującą zwykłe marszczone firanki i pasują do większości popularnych stylów urządzania pomieszczeń: skandynawskiego, prowansalskiego, retro, rustykalnego, nowoczesnego i klasycznego. Chętnie przygotujemy dla Państwa propozycje odpowiednich modeli oraz wspólnie zaplanujemy niepowtarzalną aranżacją.

Mieszkaj piękniej i wygodniej

Żaluzje i rolety Warszawa są dowodem na to, że jakości estetyczne i pragmatyczne mogą iść w parze. Wszystkie typy osłon okiennych, które oferujemy w naszym sklepie, cechują się wysoką funkcjonalnością. Posiadają łatwe w obsłudze systemy sterowania oraz hamulce pozwalające zatrzymywać je na wybranej wysokości. Produkty wykonane są z jakościowych materiałów. Nie sprawiają problemów w konserwacji czy czyszczeniu, a część z nich posiada właściwości antystatyczne. Trwałość tkanin gwarantuje inwestycję na długie lata.

Zapraszamy do A-Bis!